НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ – це справжнє свято мужності, самовідданості та благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
І саме в цей день  – 14 жовтня в Обухівському районному центрі культури і дозвілля відбувся міськрайонний урочистий захід до ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ. На святі, кожен із військовослужбовців, волонтерів та не байдужих людей, які брали участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти відчули часточку піклування та турботи від керівництва Обухівського району та міста Обухів.
А музичним вітанням для кожного присутнього в залі, став виступ українського гурту «Рутенія», який своїм мистецтвом доторкнувся до сердець всіх присутніх.