НовиниНовини Обухівщини

3 жовтня відбулося засідання колегії Обухівської районної державної адміністрації

03 жовтня 2018 року під головуванням  виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації Коваленка С.І. відбулося засідання колегії Обухівської районної державної адміністрації.  У роботі колегії взяв участь начальник відділу контролю за місцевими бюджетами Північного офісу Держаудитслужби – Журибеда В.М.

Основним питанням винесеним до розгляду колегії Обухівської районної державної адміністрації було питання «Про організацію роботи структурних підрозділів Обухівської районної державної адміністрації щодо вжиття заходів стосовно розгляду пропозицій, наданих під час проведення державного фінансового аудиту виконання бюджету Обухівського району Київської області за період з 01.01.2014 по закінчений звітний період 2018 року».

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.