НовиниНовини Обухівщини

Робоча зустріч УТОС

29 серпня 2018 року відбулась робоча зустріч виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації Київської області Сергія  Коваленка з керівником Обухівського Учбово-Виробничого Підприємства Українського Товариства Сліпих, депутатом Обухівської міської ради Віктором Гелею.

У ході зустрічі обговорювались питання:

• вільного доступу осіб із інвалідністю до об’єктів інфраструктури, зокрема, до поліклініки Обухівської центральної районної лікарні;
  • забезпечення ставкою медичної сестри медичного пункту Обухівського Учбово-Виробничого Підприємства Українського Товариства сліпих;
  • залучення інвестора для впорядкування очисних споруд Обухівського Учбово-Виробничого Підприємства Українського Товариства сліпих.

Відбулась екскурсія виробничими цехами підприємства, де робітники виготовляють товари широкого вжитку (серветки, прищіпки, туалетний папір тощо). Робітники підприємства – особи з інвалідністю із різними вадами (слуху, зору та інших нозологій).

За результатами робочої зустрічі для вирішення нагальних питань прийняте рішення провести 31 серпня 2018 року об 10.00 робочу нараду щодо забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об’єктів інфраструктури Обухівського району.