НовиниНовини Обухівщини

Засідання колегії Обухівської РДА

31 липня 2018 року під головуванням  виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації Мошковського О.М. відбулося засідання колегії райдержадміністрації.  У роботі колегії взяв участь перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області – Верещак Василь Миколайович

Основні питання порядку денного колегії були звіт про виконання районного бюджету Обухівського району за І півріччя 2018 року, про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівського району за І півріччя 2018 року, дотримання законодавства про працю страхувальниками, легалізація зайнятості та заробітної плати,  про стан погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України по Обухівському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Київської області.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.