НовиниНовини Обухівщини

Термінове повідомлення!

В адміністративних межах Халеп’янської сільської ради Обухівського району склалася несприятлива ситуація, до якої призвела діяльність свиноферми ПП ВКФ “Альянс” с.Халеп»я, що в свою чергу провокує соціальний протест жителів села.
Обухівська районна державна адміністрація, як і завжди підтримує громаду, та враховуючи той факт, що адміністрації не є контролюючим органом та відсутні певні владні повноваження у частині контролю за дотриманням природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання та контролю Державних санітарних правил, ми повторно звернулися до Державної екологічної інспекції у Київській області та до територіального Управління Держпродспоживслужби з метою вжиття останніми термінових заходів реагування. Зараз це питання на контролі саме у цих владних органів.