Новини Обухівщини

Олександр ГОМОН провів виїзну координаційну нараду в Ржищівській ТГ

20 липня делегація на чолі з головою Обухівської районної державної адміністрації Олександром ГОМОНОМ та головою райради Антоном Кармановим відвідала Ржищівську територіальну громаду з робочим візитом, під час якого відбулась координаційна нарада у приміщенні Ржищівської міської ради за участі керівників територіальних структурних підрозділів Обухівського району. Під час засідання, яке провела Ржищівський міський голова Крістіна Чорненька,  було озвучено ряд питань, які цікавлять громаду, підняті нагальні проблеми по всіх напрямках, і обговорено шляхи взаємодії та підтримки по вертикалі влади.

Виїзна частина наради включала в себе ознаоймлення з місцевими підприємствами та туристичними локаціями громади. Нагадаємо, що саме за ініціативи Олександра ГОМОНА наразі створюється єдиний туристичний реєстр Обухівщини, який включає в себе не тільки існуючі туристичні магніти району, а й сприятиме пошуку й розвитку нових привабливих місць та локацій для туризму.

ПРЕССЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РДА