Новини Обухівщини

Голова Обухівської РДА Олександр ГОМОН взяв участь у робочій нараді КОДА

16 липня голова Київської обласної державноі адміністраціі Василь Володін провів чергову робочу нараду з головами райдержадміністрацій Київщини.
Під час засідання були розглянуті важливі актуальні питання, серед яких – реалізація програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Василь Геннадійович акцентував увагу на тому, що розвиток інфраструктури на своїх територіях голови РДА мають тримати під особливим контролем.
Ще одне актуальне питання – організація масової вакцинації населення.
«Усі ми знаємо, що новий штам коронавірусу “Дельта” набагато небезпечніший і агресивніший. Він вражає і дітей, і молодь, і похилих людей, тож кожен має бути обережним, – зазначив голова КОДА Василь Володін,- Це спільне завдання обласної та районної влади, а також органів місцевого самоврядування. Сподіваюсь, що всі сторони докладуть зусиль і потурбуються про те, щоб наші жителі могли вакцинуватись і захиститись від хвороби».
Пресслужба Обухівської РДА