Новини Обухівщини

Олександр ГОМОН з робочим візитом у Васильківській ТГ

16 липня голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр ГОМОН з робочим візитом завітав до Васильківської територіальної громади. Зустріч вдібулась під керівництвом Васильківського міського голови Наталії Баласинович за участі керівництва територіальної громади, а також делегації у складі  представників структурних підрозділів Обухівщини та заступника голови райради Сергія Гринчишина.

Під час засідання,  яке тривало більше двох годин, були підняти актуальні  питання медичної, освітньої сфер, культури, туризму та стану доріг.

Наразі, за словами Олександра ГОМОНА, такий ознайомчий об’їзд територій дає більш чітке розуміння конкретних проблем певної громади на місцях, і наступні кроки щодо вирішення озвучених питань будуть здйснені вже по завершенню об’їзду всієї новоутвореної Обухівщини.

Пресслужба Обухівської РДА