Новини КиївщиниНовини Обухівщини

Керівницю театру-студії «Сяйво» із села Хотів нагородили Премією голови КОДА

25 червня у Бучі відбувся молодіжний форум «Молодь. Київщина. Децентралізація» на базі місцевого Пластового вишкільного центру.
На заході було проведено міні-виставка робіт молодих митців Київщини, презентації напрямків неформальної освіти в регіоні, обговорення розширення пластових осередків в області та презентація роботи клубів військово-патріотичного виховання, міні-лекції щодо розбудови та можливостей молодіжних рухів у громадах.
Присутній на форумі голова КОДА Василь Володін вручив Премії голови Київської обласної державної адміністрації за особливі досягнення молоді у розбудові Київщини п’ятьом представникам різних громад Київської області.
Приємно, що серед нагороджених є і представниця Феодосіівськоі громади Олеся ГОЛУБ – керівник театру-студії «Сяйво» Центру культури с. Хотів.
Вітаємо Олесю та зичимо, щоб перед нею завжи відкривалися нові перспективи, можливості і цілі, ніколи не згасала надія, а життя радувало своєю яскравістю.