НовиниНовини Обухівщини

Звернення голови Обухівської районної державної адміністрації Олександра ГОМОНА з нагоди відзначення Дня медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі Обухівського району, уся медична спільнота!

Дозвольте щиро привітати вас із професійним святом! Останні півтора року ви фактично перебуваєте на «ковідній» передовій, жертвуєте здоров’ям і навіть життям, віддаючи всі сили задля порятунку пацієнтів. Низький вам за це уклін. Сьогодні епідеміологічна ситуація в країні почала покращуватися і дуже хочеться вірити в те, що найскладніші часи вже позаду.
Днями Президент України Володимир Зеленський підписав указ, що встановлює орієнтир мінімального рівня оплати праці медиків: не менше 13,5 тис. грн для середнього медичного персоналу й не менше 20 тис. грн для лікарського складу. І я, як представник районної державної адміністрації, як представник, призначений Президентом, обіцяю докласти максимальних зусиль, аби Ви, люди в білих халатах, відчували за спинами підтримку і захист з боку районної державної адміністраціі!

Олександр ГОМОН, голова Обухівської районної державної адміністрації.