НовиниНовини Обухівщини

Виїзні прийоми на віддалених робочих місцях відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) управління обслуговування громадян

08.06.2021 та 10.06.2021 року проведено  2 виїзні прийоми громадян на віддаленому робочому місці  –  в центрі надання адміністративних послуг Української міської ради – спеціалістом відділу Оленою Кравченко,  1 виїзний прийом в центрі надання адміністративних послуг Козинської селищної ради  – спеціалістом відділу Наталією Гайвак.  На 3 виїзних прийомах прийнято 50 громадян.

На прийом звертаються громадяни з питань призначення та перерахунку пенсій, оформлення допомоги на поховання, реєстрації на вебпорталі ПФУ, по питанню автоматичного призначення пенсії, замовленню та видачі пенсійного посвідчення, видачі довідок  та інших питаннях згідно переліку надання послуг.