НовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Олександр ГОМОН привітав керівника нового районного управління ГУ ДСНС у Київській області

10 червня у залі Обухівської РДА у зв’язку із організаційно-штатними змінами в Головному управлінні ДСНС України у Київській області начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник представив очільника районного управління ГУ ДСНС у Київській області.
Керівником Обухівського районного управління став підполковник служби цивільного захисту Олександр Головач. Голова Обухівської РДА Олександр ГОМОН привітав Олександра Миколайовича з новим призначенням, та висловився щодо продовження плідної співпраці на території Обухівщини.
Зазначимо, що в рамках реорганізації, що здійснюється у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіального устрою Київської області створено підрозділ “Обухівське районне управління Головного управління ДСНС України у Київській області”, в зону обслуговування якого входить 9 об’єднаних територіальних громад.
ПРЕС-СЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РДА