НовиниНовини Обухівщини

До Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом в Українці висадили квіти біля пам’ятника воїнам-визволителям

За ініціативи депутата Київської облради Сергія Левченка та за сприяння ініціативної групи у складі депутатів Української міської ради та членів виконкому сьогодні, 7 травня, висадили квіти біля монументів воїнам-визволителям та на Братській могилі.

Долучилася до заходу з облаштування й делегація з району на чолі з головою Обухівської районної державної адміністрації Олександром Гомоном та головою Обухівської райради Антоном Кармановим.

У роки війни багато наших земляків полягло на фронтах. Чимало воїнів загинуло захищаючи та визволяючи нашу Обухівщину. Гідна шана пам’яті героїв завжди буде від вдячних нащадків.

Пресс-служба Обухівської РДА