НовиниНовини Обухівщини

Відбулась робоча нарада суб’єктів протидії торгівлі людьми в Обухівському районі

02.04.2021 відбулась робоча нарада суб’єктів протидії торгівлі людьми в Обухівському районі та представником громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» – головним виконавцем проєкту „Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми”.

Під час заходу обговорено ситуацію у сфері протидії торгівлі людьми в Україні, впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації та розглянуто спільні проекти і заходи щодо протидії торгівлі людьми.

Новими змінами в законодавстві передбачається, що координуюча функція на рівні району залишиться за Обухівською районною державною адміністрацією, прийом заяв та надання послуг і допомоги постраждалим особам – за органами місцевого самоврядування, а територіальні органи Нацсоцслужби здійснюватимуть функцію моніторингу, методичної підтримки та навчання відповідних фахівців.