НовиниНовини ОбухівщиниПодії за участю Глави держави

Обухівщина стала пілотним проектом UkraineInvest

Сьогодні, 26 лютого, відбулась робоча зустріч за участі голови Обухівської районної державної адміністрації Олександра Гомона та представниками урядового Офісу по залученню і підтримці інвестицій UkraineInvest, який анонсував на 2021 рік активну співпрацю з регіонами України для залучення внутрішніх інвестицій і забезпечення ефективного супроводу інвестицій на місцях.

На сьогоднішньому заході були представлені інвестиційні проекти Обухівського району. Після низки обговорень Обухівщина заявила про готовність співпраці з UkraineInvest і стала новим пілотним проектом по реалізації інвестиційних проектів!

Також на зустрічі були присутні голова Богуславської ОТГ Віталій Хоменко та директор департаменту економіки та цифровізації КОДА Наталя Погребна, яка презентувала сьогодні інвестиційний паспорт Київщини.