Прийом громадян по питаннях пенсійного забезпечення в Українській ОТГ

Відділ обслуговування громадян №13 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що 11.02.2021 року проведений прийом громадян на віддаленому робочому місці відділу в Центрі надання адміністративних послуг Української міської ради,  спеціалістом Кравченко Оленою Віталіївною. Прийнято 8 громадян по питаннях отримання допомоги на поховання, автопенсії, перерахунку пенсій по стажу та зарплаті та інше.

Прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг Української міської ради спеціалістом відділу проводиться за адресою:  м. Українка, площа Шевченка, 1 з 11.02.2021 року, 1 поверх, кімната №7 тел./факс (04572) 7 54 15, вівторок та четвер щотижня.