НовиниНовини Обухівщини

Оголошення про проведення щорічного публічного звіту голови Обухівської районної державної адміністрації

З метою інформування громадськості про підсумки діяльності райдержадміністрації для забезпечення прозорості й відкритості, відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу», Обухівська райдержадміністрація повідомляє, що 19 лютого 2021 року о 10 годині у актовій залі райдержадміністрації (м. Обухів, вул. Малишка, буд. 10 , ІІІ поверх), відбудеться щорічний публічний звіт голови Обухівської районної державної адміністрації Гомона Олександра Вікторовича про підсумки діяльності Обухівської районної державної адміністрації за 2020 рік.

На публічний звіт запрошуються:

керівники підприємств, установ та організацій району, представники органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експерти відповідних галузей.

Орієнтовна тривалість звіту – 30 хвилин.

Виступи, запитання, зауваження присутніх – по 5 хвилин.

Загальний час проведення звіту – 60 хвилин.

Відповідальний структурний підрозділ райдержадміністрації за організацію проведення звіту:

сектор організаційної роботи апарату Обухівської районної державної адміністрації.

Контактна особа:

головний спеціаліст сектору організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Пиртик Юлія Зіновіївна (тел. (04572) 5-03-39), адреса: м. Обухів, вул. Малишка, буд. 10, каб.40).

Публічний звіт голови Обухівської РДА за 2020 рік