НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Єдиний рахунок на допомогу платникам!

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що для сплати податків запроваджено з 1 січня 2021 року єдиний рахунок. Використання єдиного рахунку – це добровільне бажання платника.

Такий спосіб сплати податків є комфортним, оскільки скорочує платникам фінансові витрати і час на формування розрахункових документів.

Щоб перейти на єдиний рахунок, необхідно здійснити три простих кроки, а саме:

Перший – через Електронний кабінет подати «Повідомлення про використання єдиного рахунку» за формою J/F 1307001 та отримати реквізити єдиного рахунку.

Другий – отримати квитанцію про включення до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок.

Третій – надати до обслуговуючого банку розрахункові документи із зазначенням реквізитів  єдиного рахунку на загальну суму без визначення одержувачів або з визначенням одержувачів.

«Як перейти на єдиний рахунок» дивіться у  відео за посиланням https:/tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi/7081.html/

Якщо платник не має бажання використовувати єдиний рахунок, то він продовжує здійснювати сплату платежів та єдиного внеску за звичайною системою, тобто безпосередньо на бюджетні/не бюджетні рахунки.

Обухівська ДПІ