Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Заняття в «Школі майбутнього пенсіонера»

Відділ обслуговування громадян №13 (сервісний центр) повідомляє про проведення заняття в «Школі майбутнього пенсіонера» головним спеціалістом відділу Оленою Кравченко.

Тема заняття «Призначення пенсії по вислузі років», присутні 2 майбутніх пенсіонера. Так, як пенсія по вислузі років призначається при умові звільнення з роботи, то перед тим як звільнитися потрібно перевірити загальний страховий стаж, та стаж який дає право на цей вид пенсії.

Присутнім  на занятті надано перелік документів необхідний для призначення пенсії по вислузі років та надано консультацію щодо пенсійного забезпечення.