КультураНовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОбухівська окружна прокуратура

Зі святом шановні працівники прокуратури!

З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку!

Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини. Саме тому ваша професійна діяльність має неоціненне значення.

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою.

Саме Ви, працівники прокурорського корпусу чесно, послідовно і відповідально відстоюєте права та свободи співгромадян, сприяєте зміцненню правопорядку на території Обухівського району.

Нехай кожен Ваш день примножується мудрими рішеннями, приносить позитивний результат і зміцнює довіру людей.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя! Нехай почесне звання надійних Вартових Закону надає вам життєвих сил, енергії та оптимізму у вирішенні найскладніших професійних завдань на благо України!

Обухівська районна державна адміністрація.