НовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОсвіта та наука

ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОН ОТРИМАВ НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

З метою забезпечення рівного доступу дітей та учнівської молоді до якісної освіти та створення комфортного середовища для становлення особистості, 19 листопада 2020 року в селі Проліски Бориспільського району  за участю голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна, відбулася урочиста передача нових шкільних автобусів для закладів освіти Київщини.

Обухівський район отримав один новий автобус ЕТАЛОН А08116Ш-0000020-10 для обслуговування Філії Трипільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області «Халеп’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». Вартість автобуса становить 1858212,00 грн.

Придбання автобусів для закладів освіти здійснено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року № 319 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти».