КультураНовиниНовини Обухівщини

Привітання найкращих платників податків Київської області

Голова Обухівської районної державної адміністрації Київської області Олександр Вікторович ГОМОН відвідав урочистий захід та привітав найкращих платників податків Київської області!

16 жовтня 2020 року Асоціацією платників податків України було нагороджено переможців обласного туру щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків».

Традиційно головною метою цього знакового суспільно-економічного проекту є відзначення кращих здобутків платників податків, поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу.

Найсумлінніших наповнювачів казни визначено у галузях промисловості, сільського господарства, будівництва, торгівлі, послуг, транспорту та зв’язку, інших видах діяльності.  У підсумку обрано 30 переможців в розрізі категорій 12 номінацій та 15 відзнак ДПС у Київській області. Троє з них змагались за перемогу на Всеукраїнському рівні.

Саме платникам податків сприяють наповненню бюджету та будують основу успішної економіки Обухівщини.