НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Колегія Обухівської райдержадміністрації

29 липня 2020 року під керівництвом голови Обухівської районної державної адміністрації Олександра ГОМОНА відбулося  засідання  колегії Обухівської райдержадміністрації, на якому розглянули ряд важливих для розвитку та життєдіяльності району питань, а саме: про виконання районного бюджету Обухівського району за I півріччя 2020 року; про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівського району та інші. В ході засідання розглянуто проблемні питання району за галузевим спрямуванням та визначено шляхи їх вирішення.

Голова адміністрації звернув увагу розпорядників бюджетних коштів на чітке дотримання бюджетної дисципліни та виконання заходів передбачених програмою соціально-економічного та культурного розвитку Обухівського району.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.