НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Статистика пожеж

Станом на 21 червня в Обухівському районі та місті сумарно виникло 356 пожеж. Значна кількість з яких – сміття та рослинність, отже не перестає бути актуальним горіння на відкритих територіях, отже рятувальники вкотре закликають громадян не спалювати сміття та рослинність
Небезпека таких пожеж полягає в тому, що поривами вітру вогонь швидко розповсюджується на значні відстані і охоплює житлові будинки, господарчі споруди та гектари відкритої території.
У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до населення з проханням бути вкрай уважними та обережними у поводженні з вогнем. Не розводьте багаття, не кидайте непогашені недопалки або сірники поблизу будівель, в лісопаркових зонах, на полях, луках та узбіччях доріг.
Якщо Ви помітили загорання сміття чи сухостою на відкритій території, спробуйте загасити вогонь самостійно, якщо не вдається, негайно телефонуйте за номером 101 чи 102.
Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.