НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Рейд на водних об’єктах

Кожного року на водних об’єктах України тонуть сотні громадян. Лише на Київщині з початку року загинуло 34 людини.

З метою запобігання, зменшення нещасних випадків  на водних об’єктах Обухівського району, рятувальники спільно з представниками ЗМІ та рятувально-водолазної служби завітали сьогодні до одного з пляжів м. Українка. Фахівці ДСНС поспілкувавшись з відпочиваючими, розповіли про сумну статистику та нагадали основні правила безпечної поведінки біля водойм.

А на практиці працівники рятувально-водолазної служби м. Українка продемонстрували методи порятунку за допомогою рятувального кола та кидального кінця Александрова та навчили як правильно надавати першу медичну допомогу.

Найцікавіше було дітворі з дитячого табору «Смарт», що активно приймали участь у майстер-класі від рятувальників. Діти навипередки одягали рятувальні жилети  та  приміряли на собі роль рятувальника.

Також в ході роз’яснювальної роботи працівники ДСНС звернули увагу на вибір місця відпочинку та обов’язковий догляд за дітьми. Сьогодні відпочинок біля водойми пройшов не  тільки весело та в задоволення, а й з користю.