Новини КиївщиниНовини ОбухівщиниОсвіта та наука

Відбулася атестація педагогічних працівників Обухівського району

Педагоги не повинні чекати підсумкової атестації через карантин, адже від її результатів залежить підвищення заробітної плати та й моральна підтримка всіх, хто на вимушеній роботі в домашніх умовах того вартує.
На разі, сучасні технології дають можливість провести атестацію вчасно, в онлайн режимі.

9 квітня, методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Обухівської райдержадміністрації провів  засідання атестаційної комісії.

Засідання проходило  в режимі онлайн з використанням  мобільного додатку  viber, спілкування в чаті, підключення  до онлайн-платформи BigBlueButton.  Модератором заходу була методист РМК, Задорожна О.В.

Члени атестаційної комісії, на чолі з головою,  Савченком С.А., заступником начальника відділу  заслуховували керівників закладів освіти, які представляли педагогів,  що  атестувалися  ІІ рівнем. Протягом онлайн-зустрічі відбувався конструктивний діалог,  проводилося голосування, оголошувалися результати атестації, надавалися поради та побажання.

Атестація педагогічних працівників проводиться відповідно до ст. 50 Закону України «Про освіту»  з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності  педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

Атестаційна комісія ІІ рівня відділу освіти,  молоді та спорту Обухівської райдержадміністрації проатестувала 81 педагогічного працівника. З них: 6-ти присвоєно «вищу категорію», 2  – «першу категорію», 4- «другу категорію», решті фахівців підтверджено кваліфікаційні категорії та відповідність займаним посадам.

Вітаємо педагогів Обухівщини з проходженням  чергової  атестації!

#Я_в_освіті!

#Методична_служба_Обухівщини!