ЕкологіяНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

УВАГА!!! ГОРЯТЬ ТОРФИ!

Попри численні попередження та намагання не допустити масштабних пожеж від спалювання сухостою, людська байдужість, а також, нехтування правилами пожежної безпеки на полях та лісопаркових зонах призводить до тяжких наслідків, масштаби яких зараз намагаються усунути наряди Обухівського районного сектору ДСНС України у Київській області.

ГОРЯТЬ ТОРФИ в с. Романків, також подібні займання відбуваються по усьому району..

Важко оцініти, скільки по часу може зайняти процес ліквідації вогню та яких зусиль це буде коштувати. Мова може йти про дні, а можливо, навіть тиждні.

Ще раз наголошуємо і закликаємо людей СХАМЕНУТИСЬ і НЕ ДОПУСКАТИ подібних ситуацій, оскільки попри адміністративну відповідальність, ви, насамперед, завдаєте непоправної шкоди природі!!!