МедицинаНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Увага! Інформування громадян щодо формату роботи Обухівської РДА в умовах обмежувальних заходів.

Шановні громадяни!

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року № 3 Обухівська районна державна адміністрація та Обухівська районна рада тимчасово запроваджують обмежувальні заходи:

1. Режим роботи установ – без відвідувачів.
  2. Обмеження прийому громадян посадовими особами.
  3. Прийом звернень та скарг в режимі он-лайн e-mail: zagvid@obukhov-rda.pp.ua (Обухівська районна державна адміністрація) та obuh_rajrada@ukr.net (Обухівська районна рада).

На час обмеження прийомів громадян у приміщенні розміщена скринька «Для звернень громадян».

Громадяни також можуть отримати консультації за телефонами: +38 (04572) 5-03-39, 5-01-74 (Обухівська районна державна адміністрація) та +38 (04572) 5-03-51  (Обухівська районна рада).

Просимо вибачення за тимчасові незручності.