НовиниНовини Обухівщини

Нарада щодо проблемних питань в організації пасажирських перевезень в Обухівському районі

З метою забезпечення балансу інтересів держави, органів місцевого самоврядування, користувачів послуг з перевезення пасажирів та суб’єктів господарювання 10.03.2020 в Обухівській районній державній адміністрації під головуванням Олександра Гомона відбулась робоча нарада щодо проблемних питань в організації пасажирських перевезень в Обухівському районі.
Участь в нараді взяли представники:
ТОВ «Обухівтранс», Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області, Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції у Київській області, Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області.