ЕкологіяНовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Увага! Не спалюйте траву!

За 7 березня в Обухівському районі виникло 4 пожежі сухої рослиннсоті на відкритій території, у с. Таценки, Щербанівка, Малі Дмитровичі та Козіївці.
Рятувальники Київщини попереджають! Якщо ви бачите, як громадяни палять суху траву – поясніть їм будь ласка, чому цього робити не слід. Якщо, ж вони відмовляються від припинення безглуздої практики – викликайте поліцію та повідомте до екологічної інспекції, адже такі дії тягнуть за собою накладення штрафу!
Кожен із нас має законне право боротися із підпалами, відстоюючи своє конституційне право на довкілля, безпечне для життя і здоров’я!