Новини Обухівщини

Щорічний публічний звіт Голови, Спільне засідання колегії та Президії Обухівської РДА

20 лютого 2020 року о 14 годині у актовій залі райдержадміністрації відбувся щорічний публічний звіт голови Обухівської районної державної адміністрації Гомона Олександра Вікторовича про підсумки діяльності Обухівської районної державної адміністрації за 2019 рік, а також спільне засідання колегії Обухівської районної державної адміністрації та Президії Обухівської районної ради.

В ході засідання було заслухано Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та Зміни до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік та ряд бюджетних програм.

Відповідно до вимог бюджетного законодавства було розглянуто Звіти про виконання програм, та затверджено Зміни та нові Програми.