НовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Позапланові перевірки та навчальних закладів

В Обухівському районі тривають позапланові перевірки навчальних закладів та інших місць з масовим перебуванням людей.
Так 10 січня розпочалась перевірка ДНЗ ясел-садочка “Золотий ключик” у с. Перше Травня.
Під час перевірки з відповідальними особами було проведено інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі та проведено учбову евакуацію вихованців садочку, після чого дітям нагадали правила ПБ та правила евакуації. Разом з тим, інспектори оглянули електрообладнання, зовнішнє і внутрішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння. Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації.
Обухівський РС ГУ ДСНС