Молодь та спортНовиниНовини Обухівщини

КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

04 грудня  2019 року в спортивній залі Обухівського районного центру культури та дозвілля відбулася командна першість Обухівського району з футзалу серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, що проводиться по програмі Спартакіади 2019-2020 навчального року. Змагання проведені з метою фізичного розвитку, рухових якостей, морально-вольових рис характеру, пропаганди футболу серед учнівської молоді.

Участь у змаганнях взяло 7 команд. Боротьба за першість була більш, ніж напружена. Інтрига зберігалася до фінального свистка. Тож, у загальнокомандному заліку перемогу здобули:

Перше місцекоманда ДОЛИНЯНСЬКОГО НВК

Друге місцекоманда КОПАЧІВСЬКОГО НВК

Третє місцекоманда МАЛОВІЛЬШАНСЬКОЇ ЗОШ

Призери  змагань нагороджені  особистими грамотами та медалями, у командних – кубками та дипломами.