Молодь та спортНовиниНовини Обухівщини

ЗМАГАННЯ З ШАШОК СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-IIІ СТУПЕНІВ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

27 листопада 2019 року в Обухівському районному центрі культури і дозвілля відбулася особисто-командна першість Обухівського району з шашок серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, що проводиться по Програмі Спартакіади 2019 – 2020 навчального року. Змагання проведені з метою популяризації та розвитку шашок в закладах освіти району, всебічного розвитку шкільної молоді та формування здорового способу життя.

У змаганнях взяли участь 11 шкіл району (5-6, 7-8, 9-11 класи, окремо хлопці та дівчата), всього 66 учасника.

В особистій першості серед дівчат перемогу здобули:

– 5-6 класи: І – Шута Катерина (Українська ЗОШ № 2), ІІ – Іщук Світлана (Підгірцівська ЗОШ), ІІІ – Рясько Ангеліна (Семенівська ЗОШ).
– 7-8 класи: І – Герасімова Христина (Козинська ЗОШ), ІІ – Шкута Ірина (Трипільська ЗОШ), ІІІ – Ян Марія (Великодмитровицька ЗОШ).
– 9-11 класи: І – Красюк Анна (Германівська ЗОШ), ІІ – Форноляк Дарина (Германівська гімназія), ІІІ – Прус Катерина (Українська ЗОШ № 2).

Серед хлопців:

– 5-6 класи: І – Артеменко Богдан (Краснослобідський НВК), ІІ – Греськов Олександр (Семенівська ЗОШ), ІІІ – Андрусь Андрій (Українська ЗОШ № 2);
– 7-8 класи: І – Фуркало Данило (Українська ЗОШ № 2), ІІ – Демченко Артем (Семенівська ЗОШ), ІІІ – Кравченко (Трипільська ЗОШ);
– 9-11 класи: І – Шульга Максим (Семенівська ЗОШ), ІІ – Курінний Сергій (Германівська ЗОШ), ІІІ – Михайленко Михайло (Григорівська ЗОШ).

У загальнокомандному заліку перемогу здобули:

🏆І – КОМАНДА СЕМЕНІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.

🏆ІІ – КОМАНДА УКРАЇНСЬКОЇ ЗОШ № 2.

🏆ІІІ – КОМАНДА ТРИПІЛЬСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.

Переможці та призери в особистих змаганнях нагороджені медалями та грамотами, у командних – кубками та дипломами.