Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати

26.11.2019 року  відбулось засідання  комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за участі головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету №3 фінансово – економічного управління головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Глузд при Обухівській райдержадміністрації під керівництвом в.о. голови Обухівської РДА Олександра Петровича Проценка.

Найгострішим питанням залишається питання заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску. З числа 11 запрошених осіб – підприємців на комісію з’явились 4 особи, які надали квитанції про сплату боргу. Присутнім було наголошено, що несплата єдиного внеску позбавляє зарахування страхового стажу та інших соціальних виплат.

26.11.2019 року на засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати запрошено керівників 2 підприємств, які за результатами моніторингу ПФУ та  аналізу даних щомісячної звітності страхувальників мають ознаки порушень законодавства про працю. Керівники надали пояснення щодо порушення законодавства. Також  були розглянуті  поширені помилки при заповненні звітності з ЄСВ.