КультураНовини

“Щодо увічнення пам’яті Героя України Левка Григоровича Лук’яненка”

На виконання постанови Верховної Ради України від 06 червня 2019 року № 2748 «Про увічнення пам’яті борця за незалежність України, Героя України Левка Лук’яненка» з метою вшанування пам’яті незламного правозахисника, борця за незалежність України, політв’язня радянського режиму, співзасновника Української Гельсінської групи, одного з найвидатніших політичних та громадських діячів України XX століття, народного депутата України першого, другого, четвертого та п’ятого скликань, автора Акта проголошення незалежності України, Героя України Левка Григоровича Лук’яненка звертаємось до об’єднаних територіальних громад Обухівського району з проханням розглянути можливість перейменування вулиць, провулків, площ, скверів; встановлення меморіальних дощок та пам’ятних знаків; найменування закладів культури та закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні; виготовлення та розміщення соціальної реклами на честь Левка Лук’яненка.