НовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Акція: Запобігти! Врятувати! Допомогти!

24 жовтня рятувальники 46-ї ДПРЧ смт Козин провели пізнавальну екскурсію для учнів молодших класів Козинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Рятувальники продемонстрували учням технічне оснащення пожежно-рятувального автомобіля, яке необхідне для подолання надзвичайних ситуації чи пожеж. Вихованці побачили, як саме в аварійно-рятувальних роботах застосовується спеціальний інструмент. Вони мали змогу ознайомитися з тонкощами професії рятувальника.
Учні з цікавістю слухали про проведення заходів, спрямованих на попередження виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж. Їм також розповіли як зменшити наслідки небезпечних ситуацій та дали можливість побути в ролі пожежного-рятувальника. Захід наблизив школярів до робітничих професій та дав можливість детально ознайомитися з роботою рятувальної служби. На завершення малеча мала можливість ще й пофотографуватись, що і зробили з задоволенням!
Обухівський РС ГУ ДСНС