НовиниНовини ОбухівщиниОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Уроки безпеки життєдіяльності

У школі села Перше Травня, Обухівського району, в рамках акції «Тиждень безпеки життєдіяльності» відбулась профілактична бесіда та профорієнтаційна робота.
Фахівці Обухівського РС нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті, наголосили на недопущенні випадків виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем в побуті та на природі.
Окрему увагу було приділено ознайомленню дітей з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці. Дітям пояснили, що в такій ситуації необхідно попередити перехожих про можливу небезпеку, а головне в жодному разі не чіпати знахідку.
Наприкінці заходу діти отримали інформативні листівки, та інформацію про ВНЗ структури ДСНС. В свою чергу, діти обіцяли в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.
Обухівський РС ГУ ДСНС