Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

26.09.2019 року  відбулось засідання  комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при Обухівській райдержадміністрації під керівництвом в. о. голови Обухівської РДА О. Проценка.

На комісії було розглянуто питання сплати заборгованості єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заслухано 6 фізичних осіб – підприємців, які повідомили, що борги, які були станом на 01.09.2019 року сплачено. Підтвердженням сплати підприємці надали копії квитанцій про сплату боргу в повному обсязі. Комісією вирішено на наступне засідання повторно запросити тих боржників, які відмовились бути присутніми.