НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

Налагодження партнерських стосунків з новоствореним підприємством

18 вересня 2019 року директор  Обухівської міськрайонної філії Київського обласного  центру зайнятості Сніжана Назаренко провела робочу зустріч з представниками ТОВ «ПАЛЕТА ДІС» директором Дмитром Стадніченком та заступником директора Олександром Плющ. Основною діяльністю товариства є лісопильне та стругальне виробництво.

Роботодавця ознайомлено з переліком послуг служби зайнятості, поінформовано про стан, основні тенденції та процеси на  ринку праці. Оскільки підприємство новостворене, основну увагу приділили обговоренню питань компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску та організації робіт тимчасового характеру.

Основною діяльністю товариства є лісопильне та стругальне виробництво. На сьогодні ТОВ «ПАЛЕТА ДІС» запрошує на роботу верстатників деревообробних верстатів та підсобних робітників для виготовлення дерев’яних піддонів. Пропонується високий рівень заробітної плати.

В результаті зустрічі напрацьовано план дій щодо вирішення кадрових проблем роботодавця.