ЕкологіяНовиниНовини Обухівщини

Засідання комісії по дотриманню природоохоронного законодавства на території Обухівського району

17.09.2019, під головуванням в.о. голови адміністрації О. Проценка відбулося засідання комісії по дотриманню природоохоронного законодавства на території Обухівського району.

Основне та головне проблемне питання на порядку денному – Трипільське стихійне сміттєзвалище та шляхи його ліквідації.

В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів адміністрації, представники Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (заступник начальника департаменту – А. Андрущенко та начальник відділу оцінки впливу на довкілля – С. Мовчан), представники Державної екологічної інспекції Столичного округу (начальник відділу поводження з відходами та небезпечними речовинами В. Камінський), начальник Обухівського районного сектору ДСНС О. Головач, начальник районного відділу Держпродспоживслужби В. Заскалета, землевпорядник Трипільської сільської ради. В ході засідання обговорено шляхи вирішення проблеми та напрацьована певна дорожня карта.