НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

Налагодження зв’язків між роботодавцем та службою зайнятості

12 вересня 2019 року в Обухівській міськрайонній філії Київського обласного  центру зайнятості було проведено робочу зустріч з директром ОК «Нова стугна» Андрієм Сліпенчуком.

В ході зустрічі директор філії, Сніжана Назаренко, ознайомила з переліком послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, а також зі станом та основними тенденціями на ринку праці.

Пан Андрій проінформував про перспективи розвитку та нагальні проблеми із кадровим забезпеченням підприємства: «Кооператив надає послуги з обслуговування об”єктів. На сьогодні підприємство налічує 11 працюючих та запрошує на роботу охоронника».

В результаті зустрічі роботодавцем подано звіт 3-ПН та досягнуто домовленості про подальшу плідну співпрацю.