Молодь та спортНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

ОБЛАСНИЙ ЗАХІД З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

12 вересня 2019 року в Київській обласній державній адміністрації відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, на якому були відзначені кращі спортсмени, тренери, працівники сфери фізичної культури і спорту Київщини.
СТИПЕНДІЇ Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради отримали спортсмени та тренери ОБУХІВЩИНИ:
ЯЦЕНКО АНДРІЙ – заслужений майстер спорту України з вільної боротьби.
ГУРАЛЬСЬКИЙ АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ – тренер з вільної боротьби.
ПОТАПОВА НІКА – майстер спорту України зі скелелазіння.
ПЕЧІЙ АРТУР МИКОЛАЙОВИЧ – тренер зі скелелазіння.
СЕМИКІН ІВАН – майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках та каное.
СЕМИКІН ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ – тренер з веслування на байдарках та каное.
Також ПОДЯКОЮ МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, відданість справі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту – відзначений завідувач сектору молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації САВЧЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ!
ВІТАЄМО З НАГОРОДАМИ ТА БАЖАЄМО НОВИХ СПОРТИВНИХ ДОСЯГНЕНЬ!