Молодь та спортНовиниНовини Обухівщини

7 вересня 2019 року в місті Українка під час святкування Дня міста та Дня фізичної культури і спорту України відбулося урочисте нагородження кращих спортсменів Обухівщини

Подяками Обухівської районної державної адміністрації та Обухівської районної ради відзначені:
🔸- ЯЦЕНКО АНДРІЙ – заслужений майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату світу, чемпіон Європи з вільної боротьби U-23.
🔸- БОРУТА ОЛЕКСІЙ – майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України з вільної боротьби, член збірної команди України, чемпіон Європи з вільної боротьби U-23.
🔸- ПОТАПОВА НІКА – майстер спорту України, чемпіонка світу зі скелелазіння серед молоді.
🔸- ЛАХТАДИР ЮРІЙ – тренер Українського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Подяками управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації відзначені:
🔸- Денисенко Вікторія – директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради;
🔸- Нікітіна Людмила – тренер з дзюдо комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради.
Також в рамках святкування відбулися:
– показові виступи спортивних секцій міста Українка;
– змагання з баскетболу, тенісу, шахів, петанку, хокею на роликах, пляжного волейболу, футболу.