Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Робота комісії по наданню субсидій, пільг та виплат внутрішньо переміщеним особам Обухівської районної державної адміністрації

30.08.2019 року  проведено чергове засідання комісії з питань надання субсидій, пільг та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Обухівської районної державної адміністрації        під головуванням виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації – О. Проценка. Призначено  субсидію по 1 заяві, надано допомогу 1 малозабезпеченій сім’ї, прийняті позитивні рішення щодо призначення (відновлення)  1 пенсійної виплати та 37 адресних допомог   внутрішньо переміщеним особам.

Представником Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Н. Василишиною надано роз’яснення щодо нового онлайн сервісу Вебпорталу Пенсійного фонду України – призначення пенсії в «один дотик». Сервіс призначення пенсії в «один дотик» є однією із складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-ПЕНСІЯ), що реалізується Пенсійним фондом України і включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організацію обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.

Сервіс передбачає:

подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та сканкопії документів, завірені електронним підписом);

після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.