КультураНовиниНовини Обухівщини

Виїзна нарада з питань роботи музеїв

14.08.2019 року в Халеп’янському музеї ім. В. Хвойки та І.Франка, який є  відділенням Київського обласного археологічного музею відбулася виїзна нарада з питань функціонування вище зазначеного музею, за участю заступника голови Київської обласної державної адміністрації – А.М. Шкуро, начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації – І.В.Золоверха , депутата Обухівської районної ради А.М.Шафаренка, заступника голови Обухівської районної ради А.М. Карманова, керуючого справами апарату  Обухівської районної ради М.І. Письменного, начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму Обухівської районної державної адміністрації – Т.В.Ступник, в.о директора КЗ КОР  «Київоблархмузей» Н.В. Конвалюк  та Халеп’янського сільського голови – Г.А.Домбровської.

В ході наради було прийнято рішення про: розширення експозиції музею І.Франка шляхом співпраці з державним архівом Ки́ївської о́бласті та профільних музеїв України; провести поточний ремонт частини фасаду будівлі та упорядкування прилеглої території; терміном в три місяці завершити комплектування музейних фондів новостворюваного краєзнавчого музею та відкрити його для відвідувачів.