НовиниНовини Обухівщини

12 серпня 2019 року у приміщенні Обухівської районної державної адміністрації відбувся особистий виїзний прийом громадян заступником голови Київської обласної державної адміністрації А.М. Шкуро

Громадяни зверталися із питаннями щодо врегулювання земельних відносин, а саме про викуп орендованої земельної ділянки; щодо покращення житлових умов проживання чемпіона Європи по греблі; щодо недопущення закриття загальноосвітніх навчальних закладів у Обухівському районі; щодо функціонування музею І. Франка та В. Хвойки у с. Халеп’я та створення в даному приміщенні краєзнавчого куточка. На кожне звернення заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. Про їх виконання заявники будуть проінформовані в установленому чинним законодавством порядку.