НовиниОбухівський міжрайонний відділ ГУ СБУ у м.Києві та Київській області

СБУ вживає заходи щодо недопущення антиконституційних порушень на виборах до Верховної ради України

В умовах проведення позачергових виборів до Верховної ради України, Службою безпеки України вживаються заходи відповідно до компетенції, спрямовані на максимальне сприяння здійсненню громадянами вільного волевиявлення та, у взаємодії з правоохоронними органами, недопущення протиправних проявів, в т.ч. терористичного та антиконституційного характеру.

У зв’язку з цим, просимо у цей період бути пильними, звертати увагу та повідомляти про наступні факти та ознаки:

– підготовка чи скоєння терористичних актів;

– посягання на життя державних чи громадських діячів;

– посягання на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії;

– виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів;

– залишення без нагляду транспортних засобів поблизу виборчих дільниць.

Номер «гарячої лінії» СБУ (044) 226-32-32, номер чергової частини районного відділу СБУ (04572) 5-14-31, електронна скринька: gusbu_kiv@ssu.gov.ua.

Уся отримана інформація буде ретельно перевірена.

Конфіденційність гарантуємо.

Обухівський МРВ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області