НовиниНовини КиївщиниОбухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській областіТериторіальні органи влади

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.05.2019  №565 затверджено Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Постанова №565 набирає чинності з 01 січня 2020 року.
Порядком визначено механізм надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через запровадження доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Прийняте рішення сприятиме розвитку такої форми господарювання, як сімейні фермерські господарства.
З повним текстом Постанови №565 можна ознайомитись на Єдиному веб-порталі органів виконавчої влади «Урядовий портал» за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/…/pro-zatverdzhennya-poryadku-nadann…

ГУ ДФС у Київській області