НовиниНовини Обухівщинисоціальний захист населення

Засідання комісії Обухівської районної державної адміністрації Київської області з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

14 червня 2019 року відбулося засідання комісії Обухівської районної державної адміністрації Київської області з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням керівника апарату Обухівської районної державної адміністрації Київської області Проценка О.П.

На засіданні комісії (присутні 11 членів комісії) було розглянуто:

1) 62 заяви внутрішньо переміщених осіб щодо призначення (відновлення) пенсії, соціальних та страхових виплат:

– 57 – адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

– 3 – субсидії, державної соціальної допомоги;

– 2 – пенсії.

2) питання щодо призначення, припинення надання житлової субсидії по 20 особових справах.